Tickets

    • Zoek in de omgeving van
    • of selecteer
    • of
Datum Productie Locatie Tickets
Wednesday 23 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Join Facebook event Uitverkocht!
Thursday 24 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Join Facebook event Tickets
Friday 25 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Join Facebook event Tickets
Saturday 26 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Join Facebook event Tickets
Wednesday 30 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Tickets
Thursday 31 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Tickets

Afgelopen voorstellingen

Wednesday 16 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Join Facebook event
Thursday 17 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Join Facebook event
Friday 18 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Join Facebook event
Saturday 19 Oct 2019 20:00 Frontaal site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Join Facebook event