Tickets

    • Zoek in de omgeving van
    • of selecteer
    • of
Datum Productie Locatie Tickets

Afgelopen voorstellingen

Wednesday 03 Nov 2021 20:00 Geen Kersentuin site Dok Noord, Gent
De Expeditie (Gent)
Thursday 04 Nov 2021 20:00 Geen Kersentuin site Dok Noord, Gent
De Expeditie (Gent)
Friday 05 Nov 2021 20:00 Geen Kersentuin site Dok Noord, Gent
De Expeditie (Gent)
Saturday 06 Nov 2021 20:00 Geen Kersentuin site Dok Noord, Gent
De Expeditie (Gent)
Friday 19 Nov 2021 20:00 KNAUS - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie (Gent)
Join Facebook event
Friday 19 Nov 2021 20:00 Marinus Grote Markt 35, Herentals
CC 't Schaliken
Saturday 20 Nov 2021 20:00 KNAUS - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie (Gent)
Join Facebook event
Saturday 20 Nov 2021 20:15 Marinus Akkerstraat 1H, 8020 Waardamme
Brouwerij Stokhove (Waardamme)
Sunday 21 Nov 2021 20:00 De gemoederen site Dok Noord, Gent
De Expeditie (Gent)
Monday 22 Nov 2021 20:00 De gemoederen site Dok Noord, Gent
De Expeditie (Gent)
Tuesday 23 Nov 2021 20:00 De gemoederen site Dok Noord, Gent
De Expeditie (Gent)
Wednesday 24 Nov 2021 20:00 Geen Kersentuin Molenstraat 2b, Wetteren
CC Nova