Ticketruil

Heb je een ticket gekocht en kun je toch niet naar de voorstelling komen? Of heb je tickets op overschot? Je kunt ze hier aanbieden.Ben je op zoek naar tickets voor een uitverkochte voorstelling? Je kan hier een zoekertje plaatsen. Via deze ticketruilpagina kun je contact opnemen met mekaar om verder af te spreken.

Aanbod

Gebruiker Datum Productie Locatie Aantal tickets
Mieke Wallays Thursday 12 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
2 Koop
Yves Saturday 14 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
1 Koop
Claudine Saturday 14 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
1 Koop
Claudine Saturday 14 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
1 Koop
Bert bogaerts Thursday 02 Jan 2020 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
2 Koop

Gezocht

Gebruiker Datum Productie Locatie Aantal tickets
Bobby Wednesday 11 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
1 Verkoop
Bobby Thursday 12 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
1 Verkoop
Tom Saturday 14 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
2 Verkoop
cwmrt Wednesday 18 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
1 Verkoop
Els Friday 20 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
1 Verkoop
Valentine Warlop Friday 20 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
2 Verkoop
cvm Sunday 22 Dec 2019 20:00 Locke site Dok Noord, Gent
De Expeditie
1 Verkoop
Matthias Thursday 06 Feb 2020 20:15 Locke Aarschotsesteenweg 3, Lier
Liers Cultuurcentrum
2 Verkoop
Lorelef Wednesday 11 Mar 2020 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
2 Verkoop
Julie Lippens Wednesday 11 Mar 2020 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
2 Verkoop
lies Thursday 12 Mar 2020 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
1 Verkoop
Jolien Friday 13 Mar 2020 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
2 Verkoop
Valerie Friday 13 Mar 2020 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
2 Verkoop
Peggy Saturday 14 Mar 2020 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
2 Verkoop