Speeldata

    • Zoek in de omgeving van
    • of selecteer
    • of
Datum Productie Locatie Tickets
Wednesday 13 Jan 2021 20:00 Misschien Marieke - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Thursday 14 Jan 2021 20:00 Misschien Marieke - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Wednesday 20 Jan 2021 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Thursday 21 Jan 2021 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Thursday 21 Jan 2021 20:30 Frontaal Dorpsstraat 45, Kapellen
CC Kapellen
Friday 22 Jan 2021 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Saturday 23 Jan 2021 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Saturday 23 Jan 2021 20:00 The Last Tall Man - en avant Vaartkom 4 - 3000 Leuven
OPEK Leuven
Sunday 24 Jan 2021 20:00 Hangar - en avant Vaartkom 4 - 3000 Leuven
OPEK Leuven
Sunday 24 Jan 2021 20:00 Glory Box - en avant Vaartkom 4 - 3000 Leuven
OPEK Leuven
Wednesday 27 Jan 2021 20:00 Frontaal Grote Markt 35, Herentals
CC 't Schaliken
Thursday 28 Jan 2021 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Thursday 28 Jan 2021 20:30 Frontaal Kerkstraat 4, Ternat
CC De Ploter
Friday 29 Jan 2021 20:00 De Hoogste Berg - te gast site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Friday 29 Jan 2021 20:30 Frontaal Gemeenteplein, Strombeek-Bever
CC Strombeek