Speeldata

    • Zoek in de omgeving van
    • of selecteer
    • of
Datum Productie Locatie Tickets
Wednesday 04 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Thursday 05 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Friday 06 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Saturday 07 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Wednesday 11 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Thursday 12 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Friday 13 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Saturday 14 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Saturday 14 Nov 2020 20:15 Marinus Akkerstraat 1H, 8020 Waardamme
Brouwerij Stokhove (Waardamme)
Uitverkocht!
Wednesday 18 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Thursday 19 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Friday 20 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!
Saturday 21 Nov 2020 20:00 Een Lola site Dok Noord, Gent
De Expeditie
Uitverkocht!